Telefon
WhatsApp
SEYDİKEMER’DE 19 MAYIS BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI

Seydikemer'de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak başlattığı bağımsızlık meşalesinin 105’inci yılı büyük bir coşkuyla kutlandı. Seydikemer Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel düzenlenen halk konserine gelen yaklaşık 10 bin kişi Seydikemer Belediye Hizmet Binasının önünü doldurdu. Konser belediye hizmet binası önünde saat 20.00'da başladı.

IMG-20240520-WA0066

Muğla AK Parti Milletvekili Yakup Otgöz Seydikemer’in Yine Yanında

 AK Parti Milletvekili ve Seydikemer’in ilk belediye başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, protokol üyeleri, davetliler ve binlerce vatandaş katıldı. 

Şarkılar Hep Bir Ağızdan Söylendi

Serap Ülkü’nün sunuculuğunu yaptığı konser sevilen grup Ayna’nın sahneye çıkmasıyla başladı. Birbirinden güzel şarkıları seslendirdi. Grup Ayna’nın ardından sahneye çıkan İlyas Yalçıntaş, sevilen şarkılarını konsere gelen binlerce vatandaşla hep bir ağızdan söyledi. Yalçıntaş’ın sahnesinde bariyerleri kaldırmasının talimatını veren Başkan Akdenizli seyircileri sahne önüne aldı. Büyük bir coşkunun yaşandığı konserde Başkan Akdenizli, Grup Aynaya ve İlyas Yalçıntaş’a çiçek takdim etti. 

Seydikemer’de Gençlik Coşkusu

Konserde konuşan Akdenizli; “Bugünü gençlerimize armağan eden Gazi Mustafa Atatürk’ün Samsun’a çıkmasının üzerinden 105 yıl geçti. Biz buraya kolay gelmedik. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Biz bu programı sizler için, gençlerimiz için yaptık.  Hepinizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum” diye konuştu.

 

IMG-20240520-WA0069

IMG-20240520-WA0067

 

Kaynak: Haber Merkezi  

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız